Zmiany kadrowe w Katedrze w 2016 roku

Wraz z rozpoczęciem roku akademickiego 2016/2017 zespół Katedry został uzupełniony o dwójkę badaczy (zob. dział Pracownicy). Dr hab. Grzegorz Rdzanek dołączył do nas po wieloletnim okresie pracy na Uniwersytecie Wrocławskim. Specjalizuje się w bezpieczeństwie międzynarodowym i współpracuje m. in. z Fundacją Pułaskiego. Dr Luc Ampleman przez wiele lat był doradcą rządu Quebecu (Kanada) ds. transportu. Doktoryzował się na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zajmuje się polityką transportową i zarządzaniem projektami. Kolejną zmianą w Katedrze jest odejście dr. Violetty Gul-Rechlewicz, która będzie pracować w sąsiednim Instytucie Nauk Politycznych UJK.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Kadra. Dodaj do zakładek ten link.