Wrześniowe wyjazdy pracowników KKEP

We wrześniu pracownicy Katedry uczestniczyli w ogólnopolskich warsztatach metodologicznych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, prezentując projekty habilitacyjne (dr Tomala, dr Pawłuszko). Następnie braliśmy udział w trzecim Ogólnopolskim Kongresie Politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (dr Gul-Rechlewicz, dr Grzela, dr Tomala, dr Pawłuszko).

Wrzesień to również okres przygotowywania zajęć dydaktycznych, a także opracowywania końcowych wersji artykułów i pozycji książkowych pracowników KKEP, które jeszcze tego roku zostaną wydane w Wydawnictwie Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Z końcem września staż NCN w Katedrze kończy dr Michał Łuszczuk (UMCS), któremu dziękujemy za inspirującą współpracę oraz życzymy powodzenia na stypendium w Stanach Zjednoczonych.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Kadra, Konferencje. Dodaj do zakładek ten link.