Call for papers: „International Studies”

Gościnnie i serdecznie zapraszamy do składania artykułów do specjalnego numeru czasopisma wydawanego przy Uniwersytecie Łódzkim pt. „International Studies. Interdisciplinary Political and Cultural Journal”. Wydanie specjalne zatytułowane będzie: „Northern Europe. New political, economical and cultural trends”.

Czasopismo wydawane jest TYLKO I WYŁĄCZNIE w języku angielskim i znajduje się m.in. w bazie niemieckiego wydawnictwa „De Gruyter” (z wolnym dostępem) oraz w bazach m.in. EBSCO, Google Scholar, Index Copernicus. Redaktorem zapowiadanego numeru jest dr Katarzyna Dośpiał-Borysiak (Uniwersytet Łódzki). Więcej informacji na temat czasopisma można przeczytać tutaj: http://www.international.online.uni.lodz.pl/

Obecna punktacja przyznawana za opublikowanie artykułu w „International Studies…” to 5 punktów. Autorzy proszeni są o składanie artykułów do 31 maja 2015 r. na adres mailowy redaktora (dospial@uni.lodz.pl). Objętość anglojęzycznego artykułu nie powinna przekroczyć 20 stron standardowego maszynopisu.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Publikacje. Dodaj do zakładek ten link.